Cristiano Ronaldo vesh fanellën dhe iu dërgon mesazh lojtarëve të Juventusit para ndeshjes me Barcelonën

Cristiano Ronaldo ka postuar një video mesazh për shokët e tij të skuadrës së Juventusit përpara…

Pique thyen heshtjen dhe tregon nëse ka ambicie për t’u bërë president i Barcelonës

Gerard Pique ka mbajtur ‘gojën mbyllur’ në dy muajt e fundit, por tashmë ka thyer heshtjen…

Shqiptari i parë i Shqipërisë që do ta luajë për Kosovën, Edi Sylisufaj ftohet për ndeshjet me Austrinë dhe Andorrën

Përzgjedhësi i Kosovës U21, Rafet Prekazi e ka publikuar listën e futbollistëve që do t’i ketë…

Katër alternativat e mundshme të Manchester Unitedit në rast se dështon transferimi i Jadon Sanchos

Manchester Unitedit po i mbaron kohën për të nënshkruar me Jadon Sancho nga Borussia Dortmundi, por…

Rafet Prekazi publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Austrinë dhe Andorrën, spikasin disa ardhje të reja

Përzgjedhësi i Kosovës U21, Rafet Prekazi e ka publikuar listën e futbollistëve që do t’i ketë…

Dhjetë yjet më të pasur të WWE: The Rock, John Cena e Steve Austin udhëheqin listën

Nuk ka dyshim se mundja spektakolare është mjaft argëtuese. Për këtë arsye, emra si Dwayne ‘The…

Zeniti në garë për Lingard, Unitedi mendon t’ia zgjatë kontratën

Jesse Lingard është bërë shënjestër e klubit rus, Zenit St Petersburg – raporton ESPN. Mesfushori i Manchester…

Barcelona konfirmon shitjen e Vidalit te Interi dhe tregon për përfitimin modest që do të marrë

Barcelona ka konfirmuar se e ka shituar Arturo Vidalin te Interi, por do të përfitojë vetëm…

Ndeshja Tirana – Crvena Zvezda, policia shqiptare masa shtesë për sigurimin e rendit

Policia e Tiranës ka marrë masa të shtuara për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit…

Thiago Silva: Nuk kam nënshkruar asgjë

Kapiteni i Paris Saint-Germainit, Thiago Silva, ka konfirmuar se e ka zhvilluar ndeshjen e fundit për…