Befason Jim Belushi: Dua të lidhem me sa më shumë motra dhe vëllezër shqiptarë

Aktori me famë ndërkombëtare, Jim Belushi, i ka befasuar të gjithë me postimin e tij të…

Kida i kursehen pozat provokuese në imazhet e reja

Kohëve të fundit padyshim që është vërejtur ndryshimi i madh në dukjen e këngëtares së njohur,…

Fifi dhe Bardhi në dhjetor publikojnë bashkëpunimin e tyre

Në estradën shqiptare tashmë është bërë i njohur emri i reperit, Bardhi. Ai deri më tani…

Vdes legjenda e aktrimit në Indi, Soumitra Chatterjee në moshën 85 vjeçare nga COVID-19

Aktori legjendar Soumitra Chatterjee, i njohur për punën e tij me regjisorin fitues të ‘Oscar’, Satyajit…

Sofia Loren luan në filmin e ri të djalit të saj

Një arsye e mirë për të parë filmin e ri me titull “Jeta është përpara nesh”…

Shpallet lista e këngëve pjesëmarrëse në edicionin e 59-të të Festivalit të Këngës në RTSH

Pavarësisht situatës së krijuar me COVID-19, edicioni i 59-të i Festivalit të Këngës në RTSH do…

Aktorët që kanë gënjyer për të siguruar role filmike

Edhe në Hollywood shpesh ndodh që yjet të thonë të pavërteta, në mënyrë që t’i fitojnë…

Rrëfimi i Mike Tyson për jetën në burg: Lash një punonjëse shtatzënë, të gjithë më jepnin çfarë dëshiroja

Mike Tyson ka rrëfyer se e kishte lënë shtatzënë një punonjëse burgu, derisa po e vuante…

Dua Lipa publikon klipin e ri “Levitating” të realizuar me TikTok

Ashtu edhe siç kishte paralajmëruar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar klipin e…

Fero thotë se ‘beteja për hip-hop’ do të realizohet pas bashkëpunimit me reperët nga Gjilani

Rep-artisti me prejardhje nga Gjilani, Fero, është bërë temë diskutimi në faqet rozë. Pasi u bëri…